Movies
Ratings
248
ArmageddonRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
HawkingRated ★ 3.0
Just CauseRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
Turn Left, Turn RightRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.0