Titles you rated
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 2.5
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.5
- 소주 랩소디Rated ★ 2.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.5- Hanwoo RhapsodyRated ★ 2.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5