Titles you rated
Art of FightingRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0