Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
PiggyRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
A ManRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5- DreamRated ★ 3.5
Cocaine BearRated ★ 2.5
MEGANRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Significant OtherRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5