Titles you rated
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 5.0
Crazy/BeautifulRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.5
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0