Titles you rated
Rush HourRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0