Titles you rated
ReligulousRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
About SchmidtRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
The AnimatrixRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 2.0
Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.0
J. EdgarRated ★ 3.0
Napoleon DynamiteRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The CoveRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0