Movies
Ratings
24
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5