Series
Ratings
43
Shoujiki Fudousan Season 2Rated ★ 3.0
Heaven's Design TeamRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 3.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
In/SpectreRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Ensemble Stars!Rated ★ 3.0
SarazanmaiRated ★ 3.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0