Series
Ratings
71
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Show Me The MoneyRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5- K-ON!Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0