Movies
Ratings
739
John WickRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 2.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5