Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
JoshuaRated ★ 4.0
VoiceRated ★ 2.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.0
The StrangersRated ★ 4.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
The GhostRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 1.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 1.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 1.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0