Movies
Ratings
124- Omniscient ReaderRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 2.5
Locked InRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Knock at the CabinRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0