Series
Ratings
247
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
BTS: Bon Voyage Season 1Rated ★ 3.0- remoteRated ★ 1.5
Wonderful Single LifeRated ★ 2.0- 모래그릇Rated ★ 2.0
Guilty: The Woman Who Made a Pact with the DevilRated ★ 3.5- 사슴남자Rated ★ 2.5
- 宮部みゆき・4週連続 “極上”ミステリー 「レベル7」Rated ★ 2.5
The King and IRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
ExplainedRated ★ 4.0- Honey and CloverRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
MistressesRated ★ 3.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5