Movies
Ratings
126
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
FridaRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
HookRated ★ 5.0
Public EnemiesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
UpRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 2.0