Titles you rated
BodyguardRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 0.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0