Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5