Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0