Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Perfect Marriage RevengeRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
대학전쟁Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
InsatiableRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0