Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.0