Movies
Ratings
497
Bring Her BackRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5