Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.5