Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0- Alibi BreakerRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5