Movies
Ratings
349
SakuraRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
(Ab)normal DesireRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
Suicide Notes Laid on the TableRated ★ 1.5
Beethoven FabricationRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Six Lying University StudentsRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Sensei's Pious LieRated ★ 2.0
Nightmare AlleyRated ★ 2.5
Moshimo Tokugawa Ieyasu ga Sori Daijin ni NattaraRated ★ 3.0
The Accountant 2Rated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 2.5
RealityRated ★ 2.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 3.5