Titles you rated
Scavengers ReignRated ★ 4.5
Over the Garden WallRated ★ 4.5
The ChairRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
#1 Happy Family USARated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.5- Kipo and the Age of Wonderbeasts Season 3Rated ★ 5.0
Kipo and the Age of WonderbeastsRated ★ 4.5
Kipo and the Age of WonderbeastsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0