Movies
Ratings
282
SinisterRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.0
CallRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 4.0
StrawRated ★ 3.5
Trainwreck: Mayor of MayhemRated ★ 3.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.5
A Deadly American MarriageRated ★ 3.0
Namdev Bhau in Search of SilenceRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 4.0