Movies
Ratings
140
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
Who's the Man, Who's the WomanRated ★ 4.0
Viva EroticaRated ★ 4.0
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 5.0
The Chinese FeastRated ★ 4.0
He's a Woman, She's a ManRated ★ 4.0
The Phantom LoverRated ★ 4.0
Moonlight ExpressRated ★ 5.0
The Bride with White HairRated ★ 3.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Once a ThiefRated ★ 5.0