Movies
Ratings
436
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5