Movies
Ratings
532
ColorfulRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
ZatoichiRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Police Story 2013Rated ★ 3.5
SkiptraceRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0