Titles you rated
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Pat & Mat Season 2Rated ★ 5.0- Shugo Chara! Pucchipuchi!Rated ★ 2.5
Shaun the SheepRated ★ 4.5- Max and RubyRated ★ 3.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 3.5- BernardRated ★ 4.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0