Movies
Ratings
37
SpotlightRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5