Series
Ratings
17
Money FlowerRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5