Movies
Ratings
38
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0