Series
Ratings
41
The Princess's ManRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0