Movies
Ratings
250
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
The CircleRated ★ 2.0
ParadiseRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Last DuelRated ★ 1.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
SawRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 1.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 3.0