Titles you rated
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Undead Murder FarceRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5