Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
RipplesRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0