Titles you rated
Hikaru no GoRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
TrolleyRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5
NumbersRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5