Series
Ratings
17
The Expert of Changing JobsRated ★ 3.5
Please Love The Useless MeRated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Prince of LegendRated ★ 4.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 5.0
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 5.0- A Man Who Defies the World of BL 2024Rated ★ 4.5
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 5.0
6 from HiGH&LOW THE WORSTRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Clamp School DetectivesRated ★ 3.0- XRated ★ 5.0