Titles you rated
The Good WifeRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 0.5