Movies
Ratings
480
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0