Movies
Ratings
215
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 5.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0