Titles you rated
DoctorsRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 1.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
D-DayRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 5.0