Titles you rated
City HunterRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0