Titles you rated
SweetheartRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0