Titles you rated
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
DevsRated ★ 4.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 1.5
Selling SunsetRated ★ 1.5
The PoliticianRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0