Series
Ratings
17
House of CardsRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- War of MoneyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5