Titles you rated
- Super RookieRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0