Titles you rated
The MaskRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0