Series
Ratings
30
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0